Loading Events

« All Events

HAVASI Piano Concert – Istanbul 2023

October 2 @ 8:30 pm11:30 pmUTC+3

Carnegie Hall, Sydney Opera House ve Royal Albert Hall’da gerçekleştirdiği kapalı gişe konserlerden sonra özel piyano performansı ile HAVASI İstanbul’a geliyor. 2 Ekim 2023 saat 21:00’de Zorlu PSM’de gerçekleşecek konserin biletleri Biletix’de.

Daha Önce Dinlediğiniz
Hiçbir Şeye Benzemiyor

HGünümüzün en beğenilen ve çok yönlü bestecisi HAVASI’nin %100 orijinal programı olan bu show, yenilikçi müziğinin yanı sıra tutku dolu ve eğlenceli, daha önce dinlediğiniz hiçbir müziğe benzemeyen bir performans sunuyor.

HAVASI performansları; en derin duyguları sofistike klasik müzik, egzotik dünya müziği soundları ve rock müziğin gücü ile birleştirerek, hayallerinizin ötesinde ve benzersiz bir sahne ve müzik deneyimi sunuyor.

Tüm dünyada büyük stadyum konserleri veren özgün, sıra dışı ve modern klasik müzik bestecisi HAVASI; bu özel konserde solo piyano için özel olarak bestelediği şarkılarının en yeni ve en çok beğenilenlerini, orijinal halleri ile seslendirecek.

Hiç Kimseye Benzemeyen
Piyano Virtüözü

Franz Liszt Müzik Akademisi’nde klasik piyano eğitimi alarak müzik kariyerine başlayan HAVASI dünyanın en farklı ve heyecan verici müzisyenlerinden biri olarak tüm dünyada kapalı gişe arena ve stadyum konserleri veriyor.

Dünyanın Her Yerinde
Kapalı Gişe Şovlar

Bugüne kadar 500.000’den fazla dinleyiciye kapalı gişe etkinliklerde konser veren HAVASI, Londra Wembley Arena, New York Carnegie Hall, Berlin Mercedes-Benz Arena, Tokyo Orchard Hall, Sidney Opera House gibi dünyanın en prestijli salonlarında konserler verdi.Şimdi Macaristan’ın bir numaralı prodüksiyonu Turkcell Vadi İstanbul’a geliyor.

Sadece Virtüöz Değil
Aynı Zamanda Besteci

HAVASI usta bir piyano virtüözü olmakla birlikte sadece bir piyanist değil aynı zamanda izleyicinin kalbine dokunan ve kulakları mest eden müziklerin de bestecisi ve sahnede sadece kendi şarkılarını çalıyor. Bestelediği müzikleri HAVASI’nin piyanosundan canlı olarak dinleyen ve dünyanın en gösterişli piyano şovunu izleyen seyirciler, konserleri sırasında onunla çok güçlü hatta mucizevi bir bağ kuruyor.You may also like the followingevents from HAVASI:

Also check out otherMusic Events in Istanbul,Entertainment Events in Istanbul,Concerts in Istanbul.

Useful links for Istanbul travel